PRZEDSZKOLNY DZIEŃ PSA

Utworzono: 09-04-2014

kwkwk PRZEDSZKOLNY DZIEŃ PSAkwkwk

Pieski, psiaki, kundelki, różnie je nazywamy. Są one dla niektórych jak członkowie rodziny. Uwielbiane, zadbane i niczego im nie brakuje. Ale są i takie czworonogi, które cierpią głód, niechciane, często wyrzucane przez swoich właścicieli.

W związku z obchodami w naszym przedszkolu 27 marca DNIA PSA, średniaki odwiedził gość specjalny - mały, śliczny kundelek o imieniu Sonia ze swoją właścicielką panią Małgosią. Swoją wizytą sprawił dzieciom wiele radości. Każde dziecko mogło dotknąć i pogłaskać pieska, a nawet pobawić się z nim jego ulubioną zabawką. Zabawa z psem dla wielu dzieci to coś nowego, nieznanego, a czasem niemożliwego, ponieważ nie każdy ma w domu szczekającego czworonoga. Ponadto pani Małgosia opowiadałana temat karmienia pieska, sposobach dbania o jego higienę oraz wspólnych zabawach.

Dzieci wraz ze swoimi ulubionymi pluszakami - pieskami, przyniesionymi z domu, uczestniczyły także w zajęciach edukacyjnych, dotyczących zwierząt domowych, w których zwracano uwagę na wyrabianie szacunku i propagowanie pozytywnych postaw.

Na początku miesiąca została również ogłoszona akcja pt. ,, POMAGAMY PSIAKOM \'\', podczas której zbieraliśmy karmę dla bezdomnych zwierząt. Zebrana karma została przekazana dla podopiecznych Schroniska w Małoszycach.

,, Los zwierząt jest nierozerwalnie związany z losem człowieka \'\'

Nie bądźmy obojętni na los porzuconych i bezdomnych zwierząt.

PRZEDSZKOLNY DZIEŃ PSA grafika
PRZEDSZKOLNY DZIEŃ PSA grafika
PRZEDSZKOLNY DZIEŃ PSA grafika
PRZEDSZKOLNY DZIEŃ PSA grafika
PRZEDSZKOLNY DZIEŃ PSA grafika
PRZEDSZKOLNY DZIEŃ PSA grafika
PRZEDSZKOLNY DZIEŃ PSA grafika
PRZEDSZKOLNY DZIEŃ PSA grafika
PRZEDSZKOLNY DZIEŃ PSA grafika
PRZEDSZKOLNY DZIEŃ PSA grafika
PRZEDSZKOLNY DZIEŃ PSA grafika
PRZEDSZKOLNY DZIEŃ PSA grafika
PRZEDSZKOLNY DZIEŃ PSA grafika
PRZEDSZKOLNY DZIEŃ PSA grafika
PRZEDSZKOLNY DZIEŃ PSA grafika
PRZEDSZKOLNY DZIEŃ PSA grafika
PRZEDSZKOLNY DZIEŃ PSA grafika
PRZEDSZKOLNY DZIEŃ PSA grafika
PRZEDSZKOLNY DZIEŃ PSA grafika
PRZEDSZKOLNY DZIEŃ PSA grafika
PRZEDSZKOLNY DZIEŃ PSA grafika
PRZEDSZKOLNY DZIEŃ PSA grafika
PRZEDSZKOLNY DZIEŃ PSA grafika
PRZEDSZKOLNY DZIEŃ PSA grafika
PRZEDSZKOLNY DZIEŃ PSA grafika