PRZEDŚWIĄTECZNE SPOTKANIE ZE STRAŻAKIEM

Utworzono: 12-12-2017

STRAŻAK GOŚCIEM U KRASNOLUDKÓW

strazak__1_.png

Ostatnio grupę KRASNOLUDKÓWodwiedził strażak ogniomistrz Pan Wojciech Kubik. W związku ze zbliżającymi się świętami przeprowadził z dziećmi rozmowę na temat bezpiecznych zasad zachowania w domu i przedszkolu oraz o nie pozostawianiu włączonych lampek choinkowych na noc. W trakcie dyskusji panowała atmosfera przepełniona emocjami, dzieci chętnie zabierały głos. Przedstawiły numer alarmowy do straży pożarnej oraz omawiały tematy zagrożenia pożarami i innymi niebezpiecznymi zdarzeniami. Pan strażak przedstawił zasady postępowania w wypadku zagrożenia. Przeprowadził przy udziale dzieci scenkę sytuacyjną " Strażak w akcji"ćwiczenia pozorujące zagrożenie pożarem oraz omówił wygląd stroju strażackiego. Każdy chłopiec poczuł się prawdziwym strażakiem, przymierzając hełm strażacki. Na koniec Pan Wojtek przeczytał wiersz M. Konopnickiej "Stefek Burczymucha" orazzaprosił dzieci z wizytą do straży pożarnej.

PRZEDŚWIĄTECZNE SPOTKANIE ZE STRAŻAKIEM grafika
PRZEDŚWIĄTECZNE SPOTKANIE ZE STRAŻAKIEM grafika
PRZEDŚWIĄTECZNE SPOTKANIE ZE STRAŻAKIEM grafika
PRZEDŚWIĄTECZNE SPOTKANIE ZE STRAŻAKIEM grafika
PRZEDŚWIĄTECZNE SPOTKANIE ZE STRAŻAKIEM grafika
PRZEDŚWIĄTECZNE SPOTKANIE ZE STRAŻAKIEM grafika
PRZEDŚWIĄTECZNE SPOTKANIE ZE STRAŻAKIEM grafika
PRZEDŚWIĄTECZNE SPOTKANIE ZE STRAŻAKIEM grafika
PRZEDŚWIĄTECZNE SPOTKANIE ZE STRAŻAKIEM grafika
PRZEDŚWIĄTECZNE SPOTKANIE ZE STRAŻAKIEM grafika
PRZEDŚWIĄTECZNE SPOTKANIE ZE STRAŻAKIEM grafika
PRZEDŚWIĄTECZNE SPOTKANIE ZE STRAŻAKIEM grafika
PRZEDŚWIĄTECZNE SPOTKANIE ZE STRAŻAKIEM grafika
PRZEDŚWIĄTECZNE SPOTKANIE ZE STRAŻAKIEM grafika
PRZEDŚWIĄTECZNE SPOTKANIE ZE STRAŻAKIEM grafika
PRZEDŚWIĄTECZNE SPOTKANIE ZE STRAŻAKIEM grafika
PRZEDŚWIĄTECZNE SPOTKANIE ZE STRAŻAKIEM grafika
PRZEDŚWIĄTECZNE SPOTKANIE ZE STRAŻAKIEM grafika
PRZEDŚWIĄTECZNE SPOTKANIE ZE STRAŻAKIEM grafika
PRZEDŚWIĄTECZNE SPOTKANIE ZE STRAŻAKIEM grafika
PRZEDŚWIĄTECZNE SPOTKANIE ZE STRAŻAKIEM grafika
PRZEDŚWIĄTECZNE SPOTKANIE ZE STRAŻAKIEM grafika
PRZEDŚWIĄTECZNE SPOTKANIE ZE STRAŻAKIEM grafika
PRZEDŚWIĄTECZNE SPOTKANIE ZE STRAŻAKIEM grafika
PRZEDŚWIĄTECZNE SPOTKANIE ZE STRAŻAKIEM grafika