PRZEDŚWIĄTECZNE SPOTKANIE U MOTYLKÓW

Utworzono: 19-12-2017

ŚWIĄTECZNE PRZEDSTAWIENIE

35548_10_12_09_10_51_04.png

Święta Bożego Narodzenia są najpiękniejszymi świętami, na które czekają nie tylko dzieci ale i dorośli. 19 grudnia dzieci z grupy MOTYLKÓW zaprosiły na przedstawienie pt; "Coraz bliżej święta " rodziców oraz młodszych kolegów z przedszkola. Starszaki wprowadziły wszystkich w klimat Świąt Bożego Narodzenia. Można było obejrzeć dzieci, które tanecznym krokiem robiły przedświąteczne porządki, tańczące aniołki z szarfami, fikające salta diabełki oraz Mikołaje z prezentami. Przedszkolaki z wielkim przejęciem wystąpiły najpiękniej jak umiały, dostarczając wszystkim gościom niezwykłych doznań i wzruszeń. Na zakończenie złożyliśmy sobie wszyscy życzenia, a dzieci obdarowały swoich rodziców własnoręcznie zrobionymi prezentami. Czas upłynął w miłej, świątecznej atmosferze.

"Jest choinka są prezenty każdy dziś jest uśmiechniętywszyscy chłopcy i dziewczęta znów nadeszły święta."

Tą piosenką zakończyliśmy przedstawienie życząc wszystkim WESOŁYCH ŚWIĄT