PRZEDSTAWIENIE ŚWIĄTECZNE U MISIAKÓW

Utworzono: 17-12-2019

NIECH POGODZI NAS PIOSENKA zyczenia_bozonarodzeniowe_aniolek5.gif

W tym tygodniu w atmosferę oczekiwania na święta MISIAKI wprowadziły swoich kolegów z przedszkola, panie pracujące oraz rodziców przedstawieniem świątecznym ,, NIECH POGODZI NAS PIOSENKA'', do których bardzo pilnie się przygotowywały. Przedstawienie były wyjątkowe. Mali aktorzy, we wspaniałych strojach prezentowali się doskonale na tle bożonarodzeniowej dekoracji. Wszyscy ulegli magii występów przedszkolaków. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie i wokalne. Dzieci wprowadziły siebie i swoich najbliższych w nastrój zbliżających się Bożego Narodzenia.Na zakończenie przedstawienia dzieci złożyły swoim rodzicom świąteczne życzenia Bożonarodzeniowe oraz poczęstowały własnoręcznie przygotowanymi pysznymi pierniczkami.