PRAWDZIWY BAL PRZEBIERAŃCÓW

Utworzono: 08-01-2023

karnawal4__www.e_gify.pl_.gifkarnawal4__www.e_gify.pl_.gifkarnawal4__www.e_gify.pl_.gif

,, JEST KARNAWAŁ, W KARNAWALE WSZYSCY URZĄDZAJĄ BALE '' , dlatego w środę 4 stycznia przedszkole nasze jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, przemieniło się w iście bajkową krainę, a wszystko to za sprawą zorganizowanego w tym dniu KARNAWAŁOWEGO BALU PRZEBIERAŃCÓW. Licznie przybyły najpiękniejsze w całym Lęborku księżniczki i odważni wojownicy : Batman, Spiderman oraz piraci, strażacy i policjanci. Nie zabrakło też przedstawicieli czarów i magii : wróżek, czarodziejek, czarnoksiężników. Kilka postaci przybyło prosto z bajek i telewizyjnych kreskówek ..... nie sposób po prostu zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci.

Było naprawdę super fajnie. Wszyscy świetnie się bawili  z  Animatorkami  z  agencji  turystyczno - artystycznej  ,, Przygoda '', które  wcieliły  się  w  postacie PSIEGO  PATROLU  i  wywarły  na  dzieciach  największy  zachwyt.  Były tańce  przy  najlepszych  dziecięcych  hitach,  korowody, pląsy, ,,pociągi jadące z daleka '', które trwały aż do obiadu, a przerywane były jedynie różnymi zabawami oraz słodkim poczęstunkiem. Sprawiło to dzieciom mnóstwo radości. Właściwie to nie trzeba było ich nawet pytać, widać to było po ich roześmianych twarzach.

Było kolorowo, wesoło i bardzo atrakcyjnie. Było po prostu KARNAWAŁOWO!!!

SZKODA, ŻE NASTĘPNY BAL DOPIERO ZA ROK !!!