POWITANIE WIOSNY

,, Czym powitać Cię wiosenko,

gdy zielona wracasz znów,

chyba tańcem i piosenką ,

bo to milsze jest od słów...''

21 marzec- to dzień wyczekiwany chyba przez wszystkich. Po długiej zimie, chcemy ciepła, kwiatów, zielonych drzew i śpiewających ptaków.

Tego dnia tradycyjnie - wszystkie przedszkolaki przyszły do przedszkola ubrane na zielono. Było baaardzo wesoło. Zabawy tematyczne zorganizowane z okazji zbliżającej się wiosny, sprawiły wszystkim wiele radości. Na uwagę zasługuje inscenizacja w wykonaniu nauczycielek grup młodszych pt. ,, Przyjście wiosny ''. Następnie przedszkolaki odbyły spacer po korytarzu przedszkola, który połączony był z poszukiwaniem śladówzostawionych przez Panią Wiosnę. Oczywiście nie zabrakło śpiewu oraz chóralnego odganiania zimy.

14.pngWiosnę przywitaliśmy i mamy nadzieję, że długo z nami zostanie. My zrzucimy zimowe ubrania i wspólnie z dziećmi będziemy cieszyć się na dłuższe spacery i zabawy w ogrodzie przedszkolnym.14.png