POLSCY POECI DZIECIOM

Utworzono: 17-04-2023

W  czwartek  13   kwietnia odbył się  międzyprzedszkolny  konkurs recytatorski ,, POLSCY  POECI  DZIECIOM ''  organizowany przez Przedszkole  nr 2  w Lęborku.  Dzięki niemu dzieci mają okazję sprawdzić się w roli recytatora  na ,,wielkiej scenie '' oraz przybliżyć sobie literaturą dziecięcą znanych autorów.

W tym roku chęć udziału w konkursie z naszego przedszkola zgłosiło 2 dzieci. Uczestnicy z dużym zaangażowaniem i bardzo ciekawie recytowali wiersze, publiczność zaś z wielkim zainteresowaniem i uwagą oglądała występy młodych artystów.

Decyzją  komisji  KAROLINA  FIJAŁKOWSKA  z  grupy  SŁONECZEK otrzymała  wyróżnienie  recytując  wiersz pt. ,, Przygoda  Mruczka '' oraz  MIKOŁAJ  MAJER   z  grupy  KRASNOLUDKÓW  otrzymał  wyróżnienie,  recytując  wiersz pt. ,, Okulary '' .  Wszystkie dzieci otrzymały nagrody i wielkie brawa od swoich kolegów i koleżanek.

GRATULUJEMY  WSPANIAŁYCH  ZDOLNOŚCI  RECYTATORSKICH !!!

POLSCY POECI DZIECIOM grafika
POLSCY POECI DZIECIOM grafika
POLSCY POECI DZIECIOM grafika
POLSCY POECI DZIECIOM grafika
POLSCY POECI DZIECIOM grafika
POLSCY POECI DZIECIOM grafika
POLSCY POECI DZIECIOM grafika
POLSCY POECI DZIECIOM grafika