POLSCY POECI DZIECIOM

Utworzono: 17-04-2023

W  czwartek  13   kwietnia odbył się  międzyprzedszkolny  konkurs recytatorski ,, POLSCY  POECI  DZIECIOM ''  organizowany przez Przedszkole  nr 2  w Lęborku.  Dzięki niemu dzieci mają okazję sprawdzić się w roli recytatora  na ,,wielkiej scenie '' oraz przybliżyć sobie literaturą dziecięcą znanych autorów.

W tym roku chęć udziału w konkursie z naszego przedszkola zgłosiło 2 dzieci. Uczestnicy z dużym zaangażowaniem i bardzo ciekawie recytowali wiersze, publiczność zaś z wielkim zainteresowaniem i uwagą oglądała występy młodych artystów.

Decyzją  komisji  KAROLINA  FIJAŁKOWSKA  z  grupy  SŁONECZEK otrzymała  wyróżnienie  recytując  wiersz pt. ,, Przygoda  Mruczka '' oraz  MIKOŁAJ  MAJER   z  grupy  KRASNOLUDKÓW  otrzymał  wyróżnienie,  recytując  wiersz pt. ,, Okulary '' .  Wszystkie dzieci otrzymały nagrody i wielkie brawa od swoich kolegów i koleżanek.

GRATULUJEMY  WSPANIAŁYCH  ZDOLNOŚCI  RECYTATORSKICH !!!

POLSCY  POECI  DZIECIOM grafika