POLICJANTKA Z WIZYTĄ W NASZYM PRZEDSZKOLU

Utworzono: 07-10-2023

Obraz Uczniowie i policjant image 1 na wymiar • sztuka, dziewczyna, ludzie • REDRO.pl

W środę 4 października w ramach działań profilaktycznych na rzecz bezpieczeństwa najmłodszych, jedynkowych przedszkolaków odwiedziła Policjantka z Komendy Powiatowej Policji  w Lęborku  z  Wydziału  Ruchu  Drogowego.   Przybliżyła  ona  dzieciom  specyfikę  pracy  policjanta,  utrwaliła podstawowe  zasady  bezpiecznego  poruszania  się  po  drogach,  przypomniała numery  alarmowe,  wyjaśniła,  jak  zachować  się  w  kontaktach  z  obcymi  ludźmi  oraz   jak  dbać  o  bezpieczeństwo  własne  i  innych.  Nasze  przedszkolaki  dowiedziały  się  również,  jak  bezpiecznie  podróżować  i  jak  ważne  jest  zapinanie  pasów  bezpieczeństwa  podczas  jazdy  samochodem.  Policjantka  nawiązała  również  do  konieczności  noszenia  ubrań  i  obuwia  posiadającego  elementy  odblaskowe.  Dużym  zainteresowaniem  cieszyła  się  prezentacja  ubioru  i  wyposażenia  policyjnego,  niezbędnego  podczas  wykonywania  swojej  pracy.  

Na zakończenie spotkania przedszkolaki podziękowały Pani  Policjantce za wizytę, śpiewając piosenkę oraz wręczając własnoręcznie przygotowane upominki  oraz  DYPLOM  PRZYJACIELA  DZIECI.   Wspólne zdjęcia było zwieńczeniem tej niecodziennej wizyty. 

Dziękujemy  bardzo  serdecznie  Policjantce  z  Komendy  Powiatowej  w  Lęborku  za  pomoc  w  realizacji  programu  i  liczymy  na  dalszą  współpracę.

POLICJANTKA Z WIZYTĄ W NASZYM PRZEDSZKOLU grafika
POLICJANTKA Z WIZYTĄ W NASZYM PRZEDSZKOLU grafika
POLICJANTKA Z WIZYTĄ W NASZYM PRZEDSZKOLU grafika
POLICJANTKA Z WIZYTĄ W NASZYM PRZEDSZKOLU grafika
POLICJANTKA Z WIZYTĄ W NASZYM PRZEDSZKOLU grafika
POLICJANTKA Z WIZYTĄ W NASZYM PRZEDSZKOLU grafika
POLICJANTKA Z WIZYTĄ W NASZYM PRZEDSZKOLU grafika
POLICJANTKA Z WIZYTĄ W NASZYM PRZEDSZKOLU grafika
POLICJANTKA Z WIZYTĄ W NASZYM PRZEDSZKOLU grafika
POLICJANTKA Z WIZYTĄ W NASZYM PRZEDSZKOLU grafika
POLICJANTKA Z WIZYTĄ W NASZYM PRZEDSZKOLU grafika
POLICJANTKA Z WIZYTĄ W NASZYM PRZEDSZKOLU grafika