POLICJANTKA Z WIZYTĄ U STARSZAKÓW

Utworzono: 18-10-2015

SPOTKANIE STARSZAKÓW Z POLICJANTAMI

policjant.png

W czwartek 15 października w ramach działań profilaktycznych na rzecz bezpieczeństwa najmłodszych, starszaków z grupy V, VI i VII odwiedziliPolicjanci z Komendy Powiatowej Policji w Lęborku z Wydziału Ruchu Drogowego. Rozmawiali z dziećmi o bezpiecznych zachowaniach na drogach, przypominali, jak prawidłowo przechodzić przez jezdnię, jak korzystać z sygnalizacji świetlnej oraz o korzyści noszenia ubrań i obuwia posiadającego elementy odblaskowe. Największe jednak zainteresowanie wzbudził samochód policyjny, który wjechał na teren naszego ogródka przedszkolnego i oczywiście, do którego mogły wejść dzieci.

Przedszkolaki były zachwycone tą wizytą, a za cenne porady zaśpiewały piosenkę i powiedziały wierszyk.

Dziękujemy bardzo serdecznie Policjantom z Komendy Powiatowej w Lęborku za pomoc w realizacji programu i liczymy na dalszą współpracę.