POLCJANCI W ODWIEDZINACH U PRZEDSZKOLAKÓW

Utworzono: 24-06-2016

SPOTKANIE Z POLICJANTAMI W PRZEDSZKOLU

policjant.png

W ostatnich dniach czerwca przedszkolaków odwiedzili Policjanci z Komendy Powiatowej w Lęborku. Policjanci udzielili dzieciom kilku wakacyjnych rad. Pani policjantka w formie praktycznej przypomniała zasady przechodzenia przez jezdnię, następnie tłumaczyła, jak należy zachować się w kontaktach z obcymi oraz przypomniała do kogo zwracać się o pomoc w sytuacji zagrożenia. Następnie przewodnik psa służbowego sierż, szt. Bartłomiej Świtka, tata naszej Oliweczkiz grupy Misiaczków oraz jego podopieczny owczarek Iwo, zademonstrowali, w jaki sposób należy zachowywać się podczas ataku psa. Dzieci z dużym zainteresowaniem słuchały rad i wskazówek. Na zakończenie przedszkolaki wręczyły przygotowane niespodzianki.

DZIĘKUJEMY!