PODZIĘKOWANIA OD ŻOŁNIERZY ZA KARTKI ŚWIĄTECZNE

Utworzono: 14-01-2024

Po  raz  pierwszy  w  historii  naszego  przedszkola  wzięliśmy  udział  w  akcji  KARTKA  DLA  ŻOŁNIERZA.  Dzieci  wspólnie  z  nauczycielkami  wykonały  przepiękne  świąteczne  kartki,  do  których  zostały  dołączone  wzruszające  życzenia.  Za  pośrednictwem  Dowództwa  1. Lęborskiego  batalionu  zmechanizowanego  im. gen. Jerzego  Jastrzębskiego  zostały  one  przekazane  żołnierzom  służącym  na  granicy  naszego  kraju. 

Kilka  dni  temu  na  ręce  Pani  Dyrektor  nadesłane  zostały  słowa  podziękowania  od  polskich  żołnierzy. Jest  nam  niezmiernie  miło,  że  nasze  starania  zostały  docenione,  że  nasze  ciepłe  słowa  i  myśli  dotarły  do  żołnierzy  i  sprawiły  im  dużo  radości  na  Święta  Bożego  Narodzenia.  

KARTKA  DLA  ŻOŁNIERZA - PAMIĘTAMY,  DZIĘKUJEMY 

PODZIĘKOWANIA OD ŻOŁNIERZY ZA KARTKI ŚWIĄTECZNE grafika
PODZIĘKOWANIA OD ŻOŁNIERZY ZA KARTKI ŚWIĄTECZNE grafika
PODZIĘKOWANIA OD ŻOŁNIERZY ZA KARTKI ŚWIĄTECZNE grafika
PODZIĘKOWANIA OD ŻOŁNIERZY ZA KARTKI ŚWIĄTECZNE grafika
PODZIĘKOWANIA OD ŻOŁNIERZY ZA KARTKI ŚWIĄTECZNE grafika
PODZIĘKOWANIA OD ŻOŁNIERZY ZA KARTKI ŚWIĄTECZNE grafika
PODZIĘKOWANIA OD ŻOŁNIERZY ZA KARTKI ŚWIĄTECZNE grafika
PODZIĘKOWANIA OD ŻOŁNIERZY ZA KARTKI ŚWIĄTECZNE grafika