PIERWSZY DZIEŃ W PRZEDSZKOLU

Utworzono: 17-09-2023

 

Samorządowe Przedszkole w Skomielnej Białej

 

Minęły słoneczne, pełne wypoczynku wakacje i nadeszła pora pójścia do przedszkola. 1 września od samego rana w naszym przedszkolu panował gwar. Niektóre dzieci z uśmiechem wracały do swoich grup po wakacyjnej przerwie, dla innych dzień ten był jednym z najtrudniejszych dni. Po raz pierwszy przekroczyły one próg przedszkola. To co nowe budzi obawę i strach u naszych pociech. Pierwszy dzień w przedszkolu, w nowym i nieznanym miejscu nie jest łatwy. Zdajemy sobie z tego sprawę i dlatego robimy wszystko, aby zminimalizować wszelkie problemy i trudności.

Życzymy naszym Milusińskim duuuuużo zabaw pełnych fantazji, niezapomnianych przygód w nadchodzącym roku przedszkolnym, a bliskim dzieci życzymy wszystkiego co najlepsze - wielu powodów do radości oraz dni pełnych optymizmu.