PIERWSZE SUKCESY PRZEDSZKOLAKÓW

Utworzono: 12-12-2012

PIERWSZE SUKCESY NASZYCH PRZEDSZKOLAKÓW

Od września do grudnia 2012r. starszaki z grupy VI i VII aktywnie uczestniczyły w konkursach plastycznych. Z ogromnym zapałem oraz dużym poświęceniem, gdyż musiały przeznaczyć swój czas na zabawę, przygotowywały się do konkursów. Na osiągnięcia nie trzeba jednak było długo czekać.

Już w miesiącu październiku ZUZIA KREFTA i ADRIANNA PAKIEŁA otrzymały wyróżnienie w konkursie ,, Jak wyobrażasz sobie Zielone Wzgórza \'\', zorganizowanym przez aptekę ,, Zielone Wzgórza \'\'.

W miesiącu listopadzie KAJA MACIERZYŃSKA zdobyła I miejsce w konkursie ,, Narysuj swoją kolej metropolitarną\'\' zorganizowanym przez PKM,apraca jej została umieszczona w kalendarzu na 2013 r. Wyróżnienia zaś otrzymały :MAGDALENA SKWARŁO, MARTYNA RYTA, IGA KUTKOWSKA, ADRIANNA PAKIEŁA, MIKOŁAJ BEDNARCZUK, EWELINA SYLDATK, NATALIA LEWANDOWSKA, ZUZANNA DOBRZEWIŃSKA, MAJA CHYLEWSKA, DOMINIK ŚPICA, JAKUB ŚPICA, KSAWERY DRYWA, ALEKSANDRA SENIUK.

Nagrodę i upominki wręczał Tomasz Konopacki - specjalista ds kontaktów społecznych w PKM. Dodał, że oprócz upominków dzieci czeka jeszcze jedna niespodzianka, a mianowicie wielka wystawa prac konkursowych w Gdańsku, na którą trafią wszystkie dzieła artystyczne wykonane przez nasze przedszkolaki.

W miesiącu grudniu MAGDALENA SKWARŁO otrzymała wyróżnienie w konkursie wojewódzkim ,, Moje marzenia \'\' zorganizowanym przezMłodzieżowy Dom Kultury.

SERDECZNIE GRATULUJEMY WSZYSTKIM DZIECIOM IŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW !!!

PIERWSZE  SUKCESY  PRZEDSZKOLAKÓW  grafika