PIERWSZE SUKCESY PRZEDSZKOLAKÓW

Utworzono: 12-12-2012

PIERWSZE SUKCESY NASZYCH PRZEDSZKOLAKÓW

Od września do grudnia 2012r. starszaki z grupy VI i VII aktywnie uczestniczyły w konkursach plastycznych. Z ogromnym zapałem oraz dużym poświęceniem, gdyż musiały przeznaczyć swój czas na zabawę, przygotowywały się do konkursów. Na osiągnięcia nie trzeba jednak było długo czekać.

Już w miesiącu październiku ZUZIA KREFTA i ADRIANNA PAKIEŁA otrzymały wyróżnienie w konkursie ,, Jak wyobrażasz sobie Zielone Wzgórza \'\', zorganizowanym przez aptekę ,, Zielone Wzgórza \'\'.

W miesiącu listopadzie KAJA MACIERZYŃSKA zdobyła I miejsce w konkursie ,, Narysuj swoją kolej metropolitarną\'\' zorganizowanym przez PKM,apraca jej została umieszczona w kalendarzu na 2013 r. Wyróżnienia zaś otrzymały :MAGDALENA SKWARŁO, MARTYNA RYTA, IGA KUTKOWSKA, ADRIANNA PAKIEŁA, MIKOŁAJ BEDNARCZUK, EWELINA SYLDATK, NATALIA LEWANDOWSKA, ZUZANNA DOBRZEWIŃSKA, MAJA CHYLEWSKA, DOMINIK ŚPICA, JAKUB ŚPICA, KSAWERY DRYWA, ALEKSANDRA SENIUK.

Nagrodę i upominki wręczał Tomasz Konopacki - specjalista ds kontaktów społecznych w PKM. Dodał, że oprócz upominków dzieci czeka jeszcze jedna niespodzianka, a mianowicie wielka wystawa prac konkursowych w Gdańsku, na którą trafią wszystkie dzieła artystyczne wykonane przez nasze przedszkolaki.

W miesiącu grudniu MAGDALENA SKWARŁO otrzymała wyróżnienie w konkursie wojewódzkim ,, Moje marzenia \'\' zorganizowanym przezMłodzieżowy Dom Kultury.

SERDECZNIE GRATULUJEMY WSZYSTKIM DZIECIOM IŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW !!!

PIERWSZE SUKCESY PRZEDSZKOLAKÓW grafika
PIERWSZE SUKCESY PRZEDSZKOLAKÓW grafika
PIERWSZE SUKCESY PRZEDSZKOLAKÓW grafika
PIERWSZE SUKCESY PRZEDSZKOLAKÓW grafika
PIERWSZE SUKCESY PRZEDSZKOLAKÓW grafika
PIERWSZE SUKCESY PRZEDSZKOLAKÓW grafika
PIERWSZE SUKCESY PRZEDSZKOLAKÓW grafika
PIERWSZE SUKCESY PRZEDSZKOLAKÓW grafika
PIERWSZE SUKCESY PRZEDSZKOLAKÓW grafika
PIERWSZE SUKCESY PRZEDSZKOLAKÓW grafika
PIERWSZE SUKCESY PRZEDSZKOLAKÓW grafika
PIERWSZE SUKCESY PRZEDSZKOLAKÓW grafika