PASOWANIE U ŻABEK

Utworzono: 02-11-2023

"Wszyscy pięknie dziś ubrani uśmiechnięci, uczesani

Dzień ten w serach nam zostanie bo dziś będzie pasowanie"

W dniu 19  października w grupie ŻABEK odbyła się uroczystość PASOWANIA NA STARSZAKA. W tak ważnym dniu do przedszkola przybyli zaproszeni rodzice oraz Pani Dyrektor - Halina Rękas. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności, wokalne i taneczne, a trzeba przyznać, że poradziły sobie wspaniale. Po gromkich brawach przystąpiłyśmy do ślubowania. Tekst ślubowania dzieci z powagą powtarzały. Następnie Pani Dyrektor pasowała przedszkolaków za pomocą "magicznego ołówka". Na koniec dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i prezenty.

PASOWANIE U ŻABEK grafika
PASOWANIE U ŻABEK grafika
PASOWANIE U ŻABEK grafika
PASOWANIE U ŻABEK grafika
PASOWANIE U ŻABEK grafika
PASOWANIE U ŻABEK grafika
PASOWANIE U ŻABEK grafika
PASOWANIE U ŻABEK grafika
PASOWANIE U ŻABEK grafika
PASOWANIE U ŻABEK grafika
PASOWANIE U ŻABEK grafika
PASOWANIE U ŻABEK grafika