PASOWANIE U PSZCZÓŁEK

Utworzono: 02-10-2020

PASOWANIE W GRUPIE PSZCZÓŁEK

" Dziś odbyło się pasowanie,na dzielnego przedszkolaka

Bo to już tradycja taka"

pszczo__a.png

1 października 2020 r. odbyła się w grupie VI uroczystość pasowania. Podczas uroczystości starszaki zaprezentowały swoje zdolności muzyczne i recytatorskie, śpiewając, tańcząc i recytując wiersze przygotowane na ten wyjątkowy dzień. Następnie złożyły ślubowanie, po którym nastąpiło pasowanie, którego dokonała p. dyrektor Janina Świtka. Na pamiątkę dzieci otrzymały dyplomy oraz zaczarowane ołówki, którymi będą pisać pierwsze litery. Uroczystość zakończył słodki poczęstunek.

Nauczycielki grupy dziękują Rodzicom za pomoc w zorganizowaniu uroczystości a wszystkim "pszczółkom" życzą samych wspaniałych dni w roku przedszkolnym 2020/2021