PASOWANIE U PINGWINKÓW

Utworzono: 16-11-2018

KIEDY MALUCHY ZMIENIAJĄ SIĘ W ZUCHY

,, Idzie sobie przedszkolaczek,

śpiewa, tańczy, no i skacze.

Dziś też powód ma do śmiania,

bo to dzień jest pasowania.''

3duzy.png3duzy.png3duzy.png

"O jak przyjemnie i jak wesoło pingwina bawić się...." tak śpiewały maluszki z grupy IX na swoim pasowaniu, które odbyło się w dniu 14 listopada. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności podczas tańca, śpiewu i recytowania wierszy. Rodzice i dziadkowie z zapartym tchem i łzą w oku obserwowali swoje pociechy. Po części artystycznej każde z dzieci zostało pasowane na przedszkolaka przez Panią Janeczkę. Wszystkie przedszkolaki otrzymały dyplomy i rożki słodkości, następnie wszyscy przy pysznym poczęstunku dzielili się wrażeniami.

GRATULUJEMY PRZEDSZKOLAKOM I ŻYCZYMY IM OWOCNEGO I BOGATEGO W DOŚWIADCZENIA POBYTU W NASZYM PRZEDSZKOLU.