PASOWANIE U MOTYLKÓW

Utworzono: 27-10-2021

MOTYLKI MAJĄ SWOJE ŚWIĘTO

"Rzecz to wielka niesłychanie, gdy starszakiem się zostanie. Wtedy trzeba wszystko wiedzieć pięknie bajkę opowiedzieć. Narysować, tańczyć, śpiewać na nikogo się nie gniewać. Znać zasady wychowania, pilnie uczyć się czytania. W głowach wiedza zostać musi , choć lenistwo czasem kusi."

Dnia 27 października MOTYLKI  miały swoje święto. Tym ważnym wydarzeniem było" PASOWANIE NA STARSZAKA". Dzieci zaprezentowały swoje różnorodne umiejętności, były tańce, wiersze, piosenki. Podczas uroczystości udowodniły, że wiedzą jak postępuje prawdziwy starszak. Następnie nastąpiło ślubowanie i pasowanie. Emocjom nie było końca. Przyłożenie magicznego ołówka przez Panią Dyrektor na ramię dziecka z wypowiedzeniem słów "PASUJĘ CIEBIE NA STARSZAKA" i otrzymanie pamiątkowych dyplomów to najważniejszy moment w całej uroczystości. Po oficjalnej uroczystości, miło spędziliśmy czas przy słodkościach przygotowanych przez rodziców.

Uśmiechy i radość na twarzach naszych starszaków świadczyły, że impreza była udana.