ODWIEDZINY PANA LEŚNICZEGO

Utworzono: 16-10-2013

vvv PAN LEŚNICZY Z WIZYTĄ U MISIAKÓW vvv

We wtorek 8 października MISIAKI z ogromną radością przywitały niezwykłego gościa - Pana leśniczego Wojciecha Ciszak z Nadleśnictwa Lębork. Dzieci oczekiwały go z niecierpliwością już od samego rana. Ich cierpliwość została nagrodzona.

Pan leśniczy zaprezentował dzieciom swój mundur, a następnie opowiadał bardzo ciekawe rzeczy o swojej pracy, o lesie i mieszkających w nim zwierzętach i ptakach. Podkreślił, że człowiek jest gościem w lesie i musi szanować zwyczaje gospodarzy, czyli zwierząt. Z ogromnym zainteresowaniem dzieci obejrzały również film edukacyjny pt.,, Dzik Ryjo \'\' oraz bawiły z Panem leśniczym w wiewiórki, zajączki oraz sowy mądre głowy.

Na zakończenie tego miłego i radosnego spotkania Pan leśniczy wręczył przedszkolakom książeczkę o zwierzętach leśnych, a w zamian dzieci pięknie zaśpiewały i zatańczyły.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY PANU LEŚNICZEMU ZA TO OWOCNE SPOTKANIE I Z NIECIERPLIWOŚCIĄ CZEKAMY NA KOLEJNE !!!

ODWIEDZINY  PANA  LEŚNICZEGO grafika