MYSZKI I PSZCZÓŁKI NA POMORSKIM FESTIWALU PIOSENKI ZIMOWEJ

Utworzono: 17-01-2016

platek_sniegu.pngplatek_sniegu.pngplatek_sniegu.pngZIMOWE DŹWIĘKI platek_sniegu.pngplatek_sniegu.pngplatek_sniegu.png

nutki_i50362.png

W sobotę 16 stycznia na scenie lęborskiego kina ,, Fregata '' odbył się VIIIPOMORSKI FESTIWAL PIOSENKI ZIMOWEJ pod patronatem Burmistrza Lęborka i Starosty Powiatu Lęborskiego. Dzieci i młodzież z całego województwa prezentowały swoje umiejętności wokalne. Z naszego przedszkola wystąpiły dziewczynki z grupy MYSZEK -LENA GANCARZ i WIKTORIA PTASZEK oraz z grupy PSZCZÓŁEK - MAGDALENA KAWZOWICZ i ROKSANA PENK. Dobra zabawa i wysoki poziom artystyczny wykonawców ujęły jurorów, którzy nie mieli łatwego zadania w dokonaniu werdyktu.

Wszyscy uczestnicy otrzymali upominki, a wyróżnieni zaśpiewali na Koncercie galowym laureatów.

SERDECZNIE GRATULUJEMY !!!