MISIAKI W ŚWIECIE TEATRU

Utworzono: 15-02-2014

kvkvk CALINECZKA kvkvk

Kto z nas nie zna historii o dziewczynce maleńkiej jak palec ? Historii o dobroci i pomaganiu ? Zapewne wszyscy znają tę historię. ,, Calineczka \'\' bowiem to jedna z najsłynniejszych baśni H. Ch. Andersena.

Calineczka, to maleńka dziewczynka o ogromnym sercu. W świecie pełnym niespodzianek spotyka ją wiele niesamowitych i niebezpiecznych przygód. Jakie postacie spotka na swej drodze ? Jaki los szykują jej Ropucha, Mysz i Kret ? Czy takie maleństwo poradzi sobie codziennymi trudnościami ? A może spotka ją też coś miłego ? Może spotka kogoś wyjątkowego ? Na te i inne pytania Misiaki znalazły odpowiedź w najnowszym spektaklu Teatru ,, MER \'\' z Łodzi, który przyjechał w czwartek 13 lutego do Szkoły Muzycznej w Lęborku.

MISIAKI W ŚWIECIE TEATRU grafika
MISIAKI W ŚWIECIE TEATRU grafika
MISIAKI W ŚWIECIE TEATRU grafika
MISIAKI W ŚWIECIE TEATRU grafika
MISIAKI W ŚWIECIE TEATRU grafika
MISIAKI W ŚWIECIE TEATRU grafika
MISIAKI W ŚWIECIE TEATRU grafika
MISIAKI W ŚWIECIE TEATRU grafika
MISIAKI W ŚWIECIE TEATRU grafika
MISIAKI W ŚWIECIE TEATRU grafika
MISIAKI W ŚWIECIE TEATRU grafika
MISIAKI W ŚWIECIE TEATRU grafika
MISIAKI W ŚWIECIE TEATRU grafika
MISIAKI W ŚWIECIE TEATRU grafika
MISIAKI W ŚWIECIE TEATRU grafika
MISIAKI W ŚWIECIE TEATRU grafika
MISIAKI W ŚWIECIE TEATRU grafika
MISIAKI W ŚWIECIE TEATRU grafika
MISIAKI W ŚWIECIE TEATRU grafika
MISIAKI W ŚWIECIE TEATRU grafika