MISIAKI W SMOCZEJ JAMIE

Utworzono: 02-06-2015

444 PASOWANIE NA CZYTELNIKA BIBLIOTEKI 444

We wtorek 2 czerwca MISIAKI wybrały do ,, SMOCZEJ JAMY \'\' znajdującej się w Bibliotece Miejskiej na uroczystośćPASOWANIA NA CZYTELNIKA, które było podsumowaniem spotkań przedszkolaków w lekcjach bibliotecznych.

Spotkanie rozpoczęło się od przedstawienia przygotowanego przez dzieci z grupy teatralnej i wysłuchania bajki przez zaproszonego gościa - pana leśniczego. Po części artystycznej starszaki złożyły uroczyste przyrzeczenie. Ślubowali, że będą czytać i szanować książki. Następnie każdy przedszkolak został ,, namaszczony \'\' przez pana leśniczego naCZYTELNIKA, otrzymując pamiątkową zakładkę do książki.

Dzięki tej imprezie dzieci zostały zachęcone do czytania i częstego wypożyczania książek. Mamy nadzieję, że Biblioteka będzie im się kojarzyła z miejscem radosnym, w którym będą mile widziane i które będą chętnieodwiedzać.

MISIAKI W SMOCZEJ JAMIE grafika
MISIAKI W SMOCZEJ JAMIE grafika
MISIAKI W SMOCZEJ JAMIE grafika
MISIAKI W SMOCZEJ JAMIE grafika
MISIAKI W SMOCZEJ JAMIE grafika
MISIAKI W SMOCZEJ JAMIE grafika
MISIAKI W SMOCZEJ JAMIE grafika
MISIAKI W SMOCZEJ JAMIE grafika
MISIAKI W SMOCZEJ JAMIE grafika
MISIAKI W SMOCZEJ JAMIE grafika
MISIAKI W SMOCZEJ JAMIE grafika
MISIAKI W SMOCZEJ JAMIE grafika
MISIAKI W SMOCZEJ JAMIE grafika
MISIAKI W SMOCZEJ JAMIE grafika
MISIAKI W SMOCZEJ JAMIE grafika
MISIAKI W SMOCZEJ JAMIE grafika
MISIAKI W SMOCZEJ JAMIE grafika
MISIAKI W SMOCZEJ JAMIE grafika
MISIAKI W SMOCZEJ JAMIE grafika
MISIAKI W SMOCZEJ JAMIE grafika
MISIAKI W SMOCZEJ JAMIE grafika
MISIAKI W SMOCZEJ JAMIE grafika
MISIAKI W SMOCZEJ JAMIE grafika
MISIAKI W SMOCZEJ JAMIE grafika
MISIAKI W SMOCZEJ JAMIE grafika