MISIAKI DEKORUJĄ ŚWIĄTECZNE PIERNIKI

Utworzono: 18-12-2018

CtCtC PIERNIKOWY ZAWRÓT GŁOWY CtCtC

pierniki.png

Święta tuż, tuż, a w sali MISIAKÓW już od piątku pachnie bożonarodzeniowymi słodyczami. A to wszystko dzięki mamie Frania Raczkowskiego, która przyniosła dla dzieci, do udekorowania dużą blachę pierniczków. Sprawiła tym wiele radości przedszkolakom, które stanęły na wysokości zadania i najpiękniej jak potrafiły ozdobiły świąteczne ciasteczka. Zabawa była doskonała, a pierniczki udekorowane pisakami lukrowymi i barwnymi posypkami wyglądały bardzo ładnie i pysznie.

A co teraz z nimi zrobimy ? Stworzymy małe paczuszki i będziemy je sprzedawać podczas kiermaszu świątecznego, który odbędzie się w środę 19 grudnia w naszym przedszkolu, na który serdecznie Państwa zapraszamy.

MISIAKI DEKORUJĄ ŚWIĄTECZNE PIERNIKI grafika
MISIAKI DEKORUJĄ ŚWIĄTECZNE PIERNIKI grafika
MISIAKI DEKORUJĄ ŚWIĄTECZNE PIERNIKI grafika
MISIAKI DEKORUJĄ ŚWIĄTECZNE PIERNIKI grafika
MISIAKI DEKORUJĄ ŚWIĄTECZNE PIERNIKI grafika
MISIAKI DEKORUJĄ ŚWIĄTECZNE PIERNIKI grafika
MISIAKI DEKORUJĄ ŚWIĄTECZNE PIERNIKI grafika
MISIAKI DEKORUJĄ ŚWIĄTECZNE PIERNIKI grafika
MISIAKI DEKORUJĄ ŚWIĄTECZNE PIERNIKI grafika
MISIAKI DEKORUJĄ ŚWIĄTECZNE PIERNIKI grafika
MISIAKI DEKORUJĄ ŚWIĄTECZNE PIERNIKI grafika
MISIAKI DEKORUJĄ ŚWIĄTECZNE PIERNIKI grafika
MISIAKI DEKORUJĄ ŚWIĄTECZNE PIERNIKI grafika
MISIAKI DEKORUJĄ ŚWIĄTECZNE PIERNIKI grafika
MISIAKI DEKORUJĄ ŚWIĄTECZNE PIERNIKI grafika