MALUSZKI JUŻ NIE PŁACZĄ

Utworzono: 23-09-2023

Początki pobytu w przedszkolu to stres nie tylko dla dzieci, ale też dla rodziców. We wrześniu płaczące maluchy w przedszkolu to niemal codzienność. Jednak nasze KRASNOLUDKI  i  SŁONECZKA  - to dzielne zuchy i już nie płaczą. Przyzwyczaiły się do nowego otoczenia, poznały siebie nawzajem i swoje wychowawczynie. Uwielbiają razem spędzać czas, śpiewać, tańczyć, budować i układać. Codziennie uczą się wspólnej i zgodnej zabawy, doskonalą umiejętności w zakresie czynności samoobsługowych. Lubią zajęcia plastyczne podczas, których uczą się malować, rysować i lepić z plasteliny. Uwielbiają zabawy ruchowe i często bawią się w ogrodzie przedszkolnym.

MALUSZKI JUŻ NIE PŁACZĄ grafika
MALUSZKI JUŻ NIE PŁACZĄ grafika
MALUSZKI JUŻ NIE PŁACZĄ grafika
MALUSZKI JUŻ NIE PŁACZĄ grafika
MALUSZKI JUŻ NIE PŁACZĄ grafika
MALUSZKI JUŻ NIE PŁACZĄ grafika
MALUSZKI JUŻ NIE PŁACZĄ grafika
MALUSZKI JUŻ NIE PŁACZĄ grafika
MALUSZKI JUŻ NIE PŁACZĄ grafika
MALUSZKI JUŻ NIE PŁACZĄ grafika
MALUSZKI JUŻ NIE PŁACZĄ grafika
MALUSZKI JUŻ NIE PŁACZĄ grafika
MALUSZKI JUŻ NIE PŁACZĄ grafika
MALUSZKI JUŻ NIE PŁACZĄ grafika
MALUSZKI JUŻ NIE PŁACZĄ grafika
MALUSZKI JUŻ NIE PŁACZĄ grafika
MALUSZKI JUŻ NIE PŁACZĄ grafika
MALUSZKI JUŻ NIE PŁACZĄ grafika
MALUSZKI JUŻ NIE PŁACZĄ grafika
MALUSZKI JUŻ NIE PŁACZĄ grafika
MALUSZKI JUŻ NIE PŁACZĄ grafika
MALUSZKI JUŻ NIE PŁACZĄ grafika
MALUSZKI JUŻ NIE PŁACZĄ grafika
MALUSZKI JUŻ NIE PŁACZĄ grafika