MALUSZKI

Utworzono: 08-06-2016

shells.png PIERWSZA WYCIECZKA MALUSZKÓW sun_clipart_png_sun_icon_7587cced3d0c975180e86393e3c6cc9e.png

beach_bucket.png

W środę 8 czerwca MISIACZKI, SŁONECZKA i KRASNOLUDKI pojechały po raz pierwszy w swoim życiu, bez rodziców na wycieczkę do SEA PARKU w Serbsku. Wszystkie dzielnie spisały się w czasie podróży autokarem.

Piękna pogoda dopisywała już od rana, a maluszki miały okazję oglądać największe żyjące ryby i ssaki morskie w ich naturalnej wielkości. Z niedowierzaniem spoglądały na niesamowite gabaryty orki i ośmiornicy. Następnie mogły porozmawiać i pośpiewać z interaktywnym, zabawnym wielorybem Błękitkiem oraz podróżować kolejką pirata. Niewątpliwie jednak, największą atrakcją było odwiedzenie fokarium z fokami i kotikami południowo - amerykańskimi. Dzieci mogły oglądać, jak odbywa się karmienie tych zwierząt połączone z ich treningiem. To było dla wszystkich niezwykłe przeżycie. Foki i kotiki były przesymatyczne i prezentowały przeróżne sztuczki.

Do przedszkola dzieci wróciły trochę zmęczone, ale za to bardzo szczęśliwe i zadowolone !!!