KUBUSIOWI PRZYJACIELE NATURY

Utworzono: 03-12-2013

KUBUSIOWI PRZYJACIELE NATURY

Pod takim tytułem nasze przedszkole po raz pierwszy przystąpiło do udziału w jednym z największych ogólnopolskich programów edukacyjnych, który ma na celu realizację zagadnień związanych z ekologią i przyrodą. Głównym założeniem programu jest nabycie i utrwalenie dobrych, ekologicznych nawyków oraz kształtowanie u dzieci szacunku do otaczającego świata przyrody.

Partnerem merytorycznym tego przedsięwzięcia jest Fundacja ,,PARTNERSTWO DLA ŚRODOWISKA \'\', a organizatorem programu znane każdemu dziecku marki soków ,, TYMBARK \'\' i ,, KUBUŚ \'\'.

Zgłaszając się do programu otrzymaliśmy certyfikat potwierdzający przyznanie Tytułu :

,, KUBUSIOWI PRZYJACIELE NATURY \'\'

Ponadto wszystkie dzieci otrzymały od organizatorów książeczki i upominki, by zachęcić przedszkolaków i zmobilizować rodziców do dbania o naszą planetę. Dzieci obiecały, że będą się starały dołączyć do Kubusiowych Przyjaciół Natury nie tylko podczas zabaw i zajęć w przedszkolu, ale zawsze i wszędzie, a wtedy nasza planeta Ziemia dłuuuuugo szczęśliwa będzie.

KUBUSIOWI PRZYJACIELE NATURY grafika
KUBUSIOWI PRZYJACIELE NATURY grafika
KUBUSIOWI PRZYJACIELE NATURY grafika
KUBUSIOWI PRZYJACIELE NATURY grafika