KREATYWNE ANIMACJE CZEKOLADOWE U KOTKÓW

Utworzono: 20-02-2024

Czekoladę można zjeść, można wypić, zetrzeć albo roztopić. Z okazji  DNIA  PRZYJACIELA  rodzice z grupy KOTKI zaprosili do przedszkola " Kreatywne Animacje". Dzieci pod czujnym okiem kreatywnych animatorów stworzyły samodzielnie własną czekoladę. Prawda, że pysznie? Ten smakowity warsztat nie tylko podniósł poziom cukru we krwi, ale poprawił koncentrację dzieci, ich koordynacje oko - ręka oraz  rozwinął inwencji twórczą.  Dzieci samodzielnie przygotowały dla swojej rodzinki pyszną tabliczkę czekolady.

KREATYWNE ANIMACJE CZEKOLADOWE U KOTKÓW grafika
KREATYWNE ANIMACJE CZEKOLADOWE U KOTKÓW grafika
KREATYWNE ANIMACJE CZEKOLADOWE U KOTKÓW grafika
KREATYWNE ANIMACJE CZEKOLADOWE U KOTKÓW grafika
KREATYWNE ANIMACJE CZEKOLADOWE U KOTKÓW grafika
KREATYWNE ANIMACJE CZEKOLADOWE U KOTKÓW grafika
KREATYWNE ANIMACJE CZEKOLADOWE U KOTKÓW grafika
KREATYWNE ANIMACJE CZEKOLADOWE U KOTKÓW grafika
KREATYWNE ANIMACJE CZEKOLADOWE U KOTKÓW grafika
KREATYWNE ANIMACJE CZEKOLADOWE U KOTKÓW grafika
KREATYWNE ANIMACJE CZEKOLADOWE U KOTKÓW grafika
KREATYWNE ANIMACJE CZEKOLADOWE U KOTKÓW grafika