KRASNOLUDKI W BIBLIOTECE MIEJSKIEJ

Utworzono: 18-11-2018

ZAJĘCIA W BIBLIOTECE PUBLICZNEJ W LĘBORKU

czytaniejak.gif

Wycieczki do biblioteki zawsze są dla dzieci ogromną atrakcją. Nie ma chyba lepszej okazji ku temu, aby ,,zaprzyjaźnić'' się z książką i rozwinąć zainteresowania czytelnicze u dzieci. Dlatego w piątek 16 listopada KRASNOLUDKI odwiedziły Miejską Bibliotekę Publiczną. Dzieci z ogromnym zainteresowaniem zwiedziły bibliotekę. Dowiedziały się, co należy zrobić, aby stać się czytelnikiem działu dla dzieci. Następnie uczestniczyły w zajęciach edukacyjnych zorganizowanych przez pracowników biblioteki pod hasłemCRICTOR - UCZYNNY WĄŻ I DOBRY PRZYJACIEL.Na podstawie opowiadania Tomiego Ungerera. Dzieciom bardzo spodobała się przygoda z książką w bibliotece, w której można się świetnie bawić i sympatycznie spędzić czas.