KRASNOLUDKI NA KONKURSIE EKOLOGICZNYM

Utworzono: 23-04-2015

ekoludek.gifKONKURS EKOLOGICZNYekoludek.gif

Dnia 23 kwietnia dzieci z grupy KRASNOLUDKÓW brały udział w konkursie ekologicznym "PRZYJACIEL LASU" organizowanym przez Przedszkole nr 5 w Lęborku. Z tej okazji wszyscy uczestnicy zaproszeni zostali na wycieczkę do CENTRUM EDUKACJI PRZYRODNICZO - LEŚNEJ "UROCZYSKO DRĘTOWO". Po spotkaniu z Panią Leśnik, dzieci bawiły się na terenie leśnego placu zabaw, następnie udały się do sali z kominkiem w leśniczówce, gdzie odbył się konkurs ekologiczny. Mali przyrodnicy wykazali się dużą wiedzą na temat ochrony przyrody. Każda drużyna zaśpiewała piosenkę ekologiczną, układała puzzle, rymowankę ekologiczną oraz wykonała pracę plastyczną w formie plakatu. Dzieci obejrzały również film pt; "LAS I JEGO MIESZKAŃCY". Następnie było podsumowanie punktów poszczególnych drużyn i rozdanie nagród. Do przedszkola dzieci wróciły pełne wrażeń z super nagrodami.

DZIĘKUJEMY ORGANIZATOROM ZA ZAPROSZENIE I NADLEŚNICTWU LĘBORK ZA GOŚCINĘ

KRASNOLUDKI NA KONKURSIE EKOLOGICZNYM grafika
KRASNOLUDKI NA KONKURSIE EKOLOGICZNYM grafika
KRASNOLUDKI NA KONKURSIE EKOLOGICZNYM grafika
KRASNOLUDKI NA KONKURSIE EKOLOGICZNYM grafika
KRASNOLUDKI NA KONKURSIE EKOLOGICZNYM grafika
KRASNOLUDKI NA KONKURSIE EKOLOGICZNYM grafika
KRASNOLUDKI NA KONKURSIE EKOLOGICZNYM grafika
KRASNOLUDKI NA KONKURSIE EKOLOGICZNYM grafika
KRASNOLUDKI NA KONKURSIE EKOLOGICZNYM grafika
KRASNOLUDKI NA KONKURSIE EKOLOGICZNYM grafika
KRASNOLUDKI NA KONKURSIE EKOLOGICZNYM grafika
KRASNOLUDKI NA KONKURSIE EKOLOGICZNYM grafika
KRASNOLUDKI NA KONKURSIE EKOLOGICZNYM grafika
KRASNOLUDKI NA KONKURSIE EKOLOGICZNYM grafika
KRASNOLUDKI NA KONKURSIE EKOLOGICZNYM grafika
KRASNOLUDKI NA KONKURSIE EKOLOGICZNYM grafika
KRASNOLUDKI NA KONKURSIE EKOLOGICZNYM grafika
KRASNOLUDKI NA KONKURSIE EKOLOGICZNYM grafika
KRASNOLUDKI NA KONKURSIE EKOLOGICZNYM grafika
KRASNOLUDKI NA KONKURSIE EKOLOGICZNYM grafika
KRASNOLUDKI NA KONKURSIE EKOLOGICZNYM grafika
KRASNOLUDKI NA KONKURSIE EKOLOGICZNYM grafika
KRASNOLUDKI NA KONKURSIE EKOLOGICZNYM grafika