KRASNOLUDKI I SŁONECZKA W SZKOLE

Utworzono: 04-06-2019

ksiazki.jpgSTARSZAKI NA LEKCJIWSZKOLEksiazki.jpg

W ramach współpracy ze Szkołą Podstawową numer 1, starszaki z grupySŁONECZEK, pod koniec maja miały możliwość wzięcia udziału w prawdziwych lekcjach, gdzie wspólnie z uczniami klasy pierwszej rozwiązywały zadania i zagadki.Dla wielu przedszkolaków była to pierwsza wizyta w tym miejscu. W szkole dzieci przywitała nauczycielka pani Paula Rybak - Wróblewska, któraoprowadziła nasze starszaki po budynku szkoły. Przyszli uczniowie obejrzeli klasy, szatnie oraz bibliotekę, co wywarło na nich bardzo pozytywne wrażenie. Mamy nadzieję, że to cenne doświadczenie pomoże dzieciom i ułatwi im przekroczenie progu szkoły we wrześniu. Lepiej bowiem odejść do miejsca, które chociaż się trochę zna.

DZIĘKUJEMY ZA MIŁE PRZYJĘCIE NASZYCH STARSZAKÓW W SZKOLE !!!

KRASNOLUDKI I SŁONECZKA W SZKOLE grafika
KRASNOLUDKI I SŁONECZKA W SZKOLE grafika
KRASNOLUDKI I SŁONECZKA W SZKOLE grafika
KRASNOLUDKI I SŁONECZKA W SZKOLE grafika
KRASNOLUDKI I SŁONECZKA W SZKOLE grafika
KRASNOLUDKI I SŁONECZKA W SZKOLE grafika
KRASNOLUDKI I SŁONECZKA W SZKOLE grafika
KRASNOLUDKI I SŁONECZKA W SZKOLE grafika
KRASNOLUDKI I SŁONECZKA W SZKOLE grafika
KRASNOLUDKI I SŁONECZKA W SZKOLE grafika
KRASNOLUDKI I SŁONECZKA W SZKOLE grafika
KRASNOLUDKI I SŁONECZKA W SZKOLE grafika
KRASNOLUDKI I SŁONECZKA W SZKOLE grafika
KRASNOLUDKI I SŁONECZKA W SZKOLE grafika
KRASNOLUDKI I SŁONECZKA W SZKOLE grafika
KRASNOLUDKI I SŁONECZKA W SZKOLE grafika
KRASNOLUDKI I SŁONECZKA W SZKOLE grafika
KRASNOLUDKI I SŁONECZKA W SZKOLE grafika
KRASNOLUDKI I SŁONECZKA W SZKOLE grafika
KRASNOLUDKI I SŁONECZKA W SZKOLE grafika