KONKURS RECYTATORSKI

Utworzono: 18-04-2015

O ZŁOTĄ RÓŻDŻKĘ DOBREJ WRÓŻKI

W piątek 17 kwietnia odbył się konkurs recytatorski ,, O ZŁOTĄ RÓŻDŻKĘ DOBREJ WRÓŻKI \'\' organizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Lęborku.

Konkurs organizowany jest już od kilku lat. Dzięki niemu dzieci mają okazję sprawdzić się w roli recytatorana ,,wielkiej scenie \'\' oraz przybliżyć sobie literaturą dziecięcą znanych autorów.

W tym roku chęć udziału w konkursie z naszego przedszkola zgłosiło2 dzieci. Uczestnicy z dużym zaangażowaniem i bardzo ciekawie recytowali wiersze, publiczność zaś z wielkim zainteresowaniem i uwagą oglądała występy młodych artystów.

Decyzjąjurry I miejsce i ,, Złotą Różdżkę\'\' zdobyła MAŁGOSIA KOZŁOWSKA z grupy MISIAKÓW, która recytowała wiersz pt. ,, Zakochana żaba \'\', zaś II miejsce zdobył JAŚ KWELLA z grupy KRASNOLUDKÓW, który recytował wiersz pt. ,, O to chodzi \'\' . Wszystkie dzieci otrzymały nagrody i wielkie brawa od swoich kolegów i koleżanek.

GRATULUJEMY WSPANIAŁYCH ZDOLNOŚCI RECYTATORSKICH !!!

KONKURS  RECYTATORSKI  grafika