KONKURS RECYTATORSKI

Utworzono: 18-04-2015

O ZŁOTĄ RÓŻDŻKĘ DOBREJ WRÓŻKI

W piątek 17 kwietnia odbył się konkurs recytatorski ,, O ZŁOTĄ RÓŻDŻKĘ DOBREJ WRÓŻKI \'\' organizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Lęborku.

Konkurs organizowany jest już od kilku lat. Dzięki niemu dzieci mają okazję sprawdzić się w roli recytatorana ,,wielkiej scenie \'\' oraz przybliżyć sobie literaturą dziecięcą znanych autorów.

W tym roku chęć udziału w konkursie z naszego przedszkola zgłosiło2 dzieci. Uczestnicy z dużym zaangażowaniem i bardzo ciekawie recytowali wiersze, publiczność zaś z wielkim zainteresowaniem i uwagą oglądała występy młodych artystów.

Decyzjąjurry I miejsce i ,, Złotą Różdżkę\'\' zdobyła MAŁGOSIA KOZŁOWSKA z grupy MISIAKÓW, która recytowała wiersz pt. ,, Zakochana żaba \'\', zaś II miejsce zdobył JAŚ KWELLA z grupy KRASNOLUDKÓW, który recytował wiersz pt. ,, O to chodzi \'\' . Wszystkie dzieci otrzymały nagrody i wielkie brawa od swoich kolegów i koleżanek.

GRATULUJEMY WSPANIAŁYCH ZDOLNOŚCI RECYTATORSKICH !!!

KONKURS RECYTATORSKI grafika
KONKURS RECYTATORSKI grafika
KONKURS RECYTATORSKI grafika
KONKURS RECYTATORSKI grafika
KONKURS RECYTATORSKI grafika
KONKURS RECYTATORSKI grafika
KONKURS RECYTATORSKI grafika
KONKURS RECYTATORSKI grafika
KONKURS RECYTATORSKI grafika
KONKURS RECYTATORSKI grafika