KONKURS PLASTYCZNY

Utworzono: 14-02-2019

GRATULUJEMY UDZIAŁU W KONKURSIE NA MASKO- KAPELUSZE

Miło jest nam poinformować Was wszystkich o tym, iż w ramach Powiatowego Konkursu Plastycznego "Kapeluszowy świat masek- odsłania dziecięce twarze i jasełkowe talenty" ', który został zorganizowany przez Stowarzyszenie św. Jakuba Ap.w Lęborku, Starostwo Powiatowe w Lęborku. Po obejrzeniu wszystkich prac, komisja postanowiła przyznać :

II miejsce MAKSYMILIANOWI ŁOSIEWICZ z grupy Misiaków, a wyróżnienia otrzymaliKaja Redźko- Sawoszrównież z grupy Misiaków, Igor Murawski, Hanna Zielke z grupy Żabek, Patrycja Szymikowskaz grupy Krasnoludków,Zuzanna Jakubowska, Olga Banaszkiewicz z grupy Słoneczek. Zwycięzcy otrzymali nagrody oraz pamiątkowe dyplomy.

SERDECZNIE GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH WYGRANYCH !!! JJJJJ