KONKURS EKOLOGICZNY

Utworzono: 17-04-2014

SŁONECZKA NA WSPÓLNYCH OBCHODACH DNI ZIEMI

W środę 16.04.2014 r. starszaki z grupy Słoneczek brały udział w obchodach Dni Ziemi w Przedszkolu nr 5 w Lęborku. Tematem przewodnim konkursu była woda. Na początku konkursu odbyła się prezentacja grup przedszkolnych, następnie konkurs plastyczny pod hasłem "Woda i przyroda wokół nas", możliwość uczestniczenia dzieci w eksperymentach z wodą, poczęstunek, a na koniec wręczenie nagród i upominków.

KONKURS EKOLOGICZNY grafika
KONKURS EKOLOGICZNY grafika
KONKURS EKOLOGICZNY grafika
KONKURS EKOLOGICZNY grafika
KONKURS EKOLOGICZNY grafika
KONKURS EKOLOGICZNY grafika
KONKURS EKOLOGICZNY grafika
KONKURS EKOLOGICZNY grafika
KONKURS EKOLOGICZNY grafika
KONKURS EKOLOGICZNY grafika
KONKURS EKOLOGICZNY grafika
KONKURS EKOLOGICZNY grafika
KONKURS EKOLOGICZNY grafika
KONKURS EKOLOGICZNY grafika
KONKURS EKOLOGICZNY grafika