KONKURS ,, BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK ''

Utworzono: 27-11-2015

JCJCJ MYSZKI KONTRA ŻABKI I PSZCZÓŁKI JCJCJ

,, BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK '' - pod takim hasłem w poniedziałek 23 listopada odbył się w naszym przedszkolu międzygrupowy konkurs. Trzy grupy starszaków : MYSZKI, ŻABKI i PSZCZÓŁKI miały do wykonania różnorodne zadania, w których wykazały się nie tylko wiedzą dotycząca bezpieczeństwa na drogach, umiejętnością zachowania się w sytuacjach trudnych, znajomością numerów alarmowych, ale również szybkością i umiejętnością współdziałania w grupie. Dzieci aktywnie udzielały odpowiedzi na pytania konkursowe, co świadczyło o ich wiedzy w tym zakresie. Ku uciesze uczestników zawody zakończyły się remisem. Drużyny zdobyły maksymalną liczbę punktów. Ale nie tylko wynik się liczył tego dnia, przede wszystkim liczyła się dobra zabawa. Przedszkolaki były trochę zmęczone, ale bardzo dumne i szczęśliwe.

GRATULUJEMY !

KONKURS ,, BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK '' grafika
KONKURS ,, BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK '' grafika
KONKURS ,, BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK '' grafika
KONKURS ,, BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK '' grafika
KONKURS ,, BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK '' grafika
KONKURS ,, BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK '' grafika
KONKURS ,, BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK '' grafika
KONKURS ,, BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK '' grafika
KONKURS ,, BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK '' grafika
KONKURS ,, BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK '' grafika
KONKURS ,, BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK '' grafika
KONKURS ,, BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK '' grafika
KONKURS ,, BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK '' grafika
KONKURS ,, BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK '' grafika
KONKURS ,, BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK '' grafika
KONKURS ,, BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK '' grafika
KONKURS ,, BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK '' grafika
KONKURS ,, BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK '' grafika
KONKURS ,, BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK '' grafika
KONKURS ,, BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK '' grafika