KONCERT GITAROWY DLA PRZEDSZKOLAKÓW

Utworzono: 22-04-2017

JCJCJ SPOTKANIE Z MUZYKĄ JCJCJ

Koncert gitarowy w przedszkolu ? To już nic zaskakującego. Pod warunkiem, że gitarzystą jest Pan Karol - tata Leny Ratowicz. To w piątek 21 kwietnia najmłodsze przedszkolaki miały możliwość posłuchania na żywo, jak brzmią dźwięki gitary elektrycznej oraz wysłuchania mini koncertu w wykonaniu bardzo zdolnego muzyka, którego reperuar składał się nie tylko z utworów dziecięcych. Dużo radości sprawił dzieciom osobisty kontakt z instrumentem. Każdy przedszkolak mógł bowiem zagrać na wybranej strunie gitary. Najweselej jednak było, gdy wszyscy wspólnie mogli zaśpiewać ,, Jestem sobie przedszkolaczek '' przy akompaniamencie gitary oraz zatańczyć przy znanych, dziecięcych piosenkach.

DZIĘKUJEMY TACIE LENY ZA WSPANIAŁY POMYSŁ WYKONANIA KONCERTU W PRZEDSZKOLU I ŻYCZYMY SAMYCH SUKCESÓW NA DRODZE ARTYSTYCZNEJ