JABŁUSZKOWY BAL CHARYTATYWNY

Utworzono: 22-11-2014

Robak_w_Jablko.png ZABAWA "WESOŁE JABŁUSZKO" Robak_w_Jablko.png

W ramach obchodów ROKU JABŁKA w naszym przedszkolu w piątek 21 listopadaodbył się integracyjny bal dla dzieci i rodziców. Impreza rozpoczęła się smacznym tortem jabłkowym. W programie były: tańce, konkursy, zdjęcie z jabłuszkiem, oraz kiermasz wypieków jabłkowych przygotowany przez rodziców. Można było również skosztować pieczonego i suszonego jabłka, pysznego soku jabłkowego, oraz smacznych ciast z jabłuszkiem. Prowadząca MYSIA ZDROWISIA zagrzewała wszystkich do tańca. Cały dochód z imprezy zebrany w kwocie: 947,50 przeznaczony jest na zakup zabawek dla naszych dzieci.

produkt_jablko.png

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM UCZESTNIKOM ZA HUMOR I DOBRĄ ZABAWĘ ORAZ TYM, KTÓRZY SWOJĄ DOBROCIĄ SERCA WSPARLI SZCZYTNY CEL IMPREZY.