HALLOWEEN U MYSZEK

Utworzono: 31-10-2015

CUKIEREK ALBO PSIKUS

Halloween to święto obchodzone nocą 31 października w wielu częściach świata, najbardziej hucznie w Stanach Zjednoczonych. W naszym kraju stało się popularne pod koniec lat 90 - tych.
W naszym przedszkolu MYSZKI postanowiły zorganizować wesoły bal Halloween. Dzieci ozdobiły sale w dyniowe lampiony, a przebrane za czarownice, duszki i różne śmieszne potworki, biegały od sali do sali, próbując przestraszyć nasze panie oraz przedszkolaków z młodszych grup, które wykupywały się słodyczami - w myśl powiedzenia ,,Cukierek albo psikus ''. Potem wszystkie dzieci doskonale bawiły się przy muzyce.
Halloween sprawiło dzieciom dużo radości i wywołało wiele uśmiechu na ich buziach. A przecież w wychowaniu o to chodzi, aby dostarczać dzieciom powodów do radości i zabawy. Myślimy, że nam się to udało, co widać na załączonych zdjęciach.

DZIĘKUJEMY RODZICOM ZA PRZYGOTOWANIE WSPANIAŁYCH STROJÓW DLA SWOICH POCIECH.