GIMNAZJALISTKI CZYTAJĄ STARSZAKOM

Utworzono: 27-11-2015

444 CZYTANIE BAJEK I OPOWIADAŃ 444

WSZYSCY CHCEMY, ABY NASZE DZIECI WYROSŁY NA MĄDRYCH, DOBRYCH I SZCZĘŚLIWYCH LUDZI. JEST NA TO SPOSÓB - CZYTAJMY DZIECIOM !

Włączając się do akcji ,, Cała Polska czyta dzieciom '' nie tylko nauczycielki codziennie dzieciom czytają, ale angażują w to również uczennice Gimnazjum Nr 1. Ciekawy dobór książek i odpowiednie do tego stroje sprawiają wielką radość przedszkolakom zwłaszcza, że tym razem połączone było z wróżbami andrzejkowymi.

Książki są bowiem źródłem niewyczerpanych wrażeń, przeżyć i wzruszeń. Uczą mowy ojczystej, wzbogacają słownik dziecka, rozwijają zainteresowania, pomagają dzieciom w wieku przedszkolnym w przyswajaniu pewnych treści programowych.

DRODZY RODZICE - czytajcie swoim dzieciom codziennie przynajmniej 20 minut, a unikniecie wielu problemów związanych z ich wychowaniem.

GIMNAZJALISTKI  CZYTAJĄ  STARSZAKOM grafika