DZIEŃ W STROJACH BIAŁO - CZERWONYCH

Utworzono: 13-11-2021

Znalezione obrazy dla zapytania flaga polski w przedszkoluPOKAZ   MODY   PATRIOTYCZNEJZnalezione obrazy dla zapytania flaga polski w przedszkolu

W  środę  10 listopada w naszym przedszkolu już od rana królowały biało - czerwone barwy. W ramach projektu Piękna Nasza  Polska Cała  odbył się pokaz mody patriotycznej, w którym wzięły udział Modelki i Modele z  wszystkich  grup. Dzieci prezentowały swoje stroje na czerwonym  wybiegu przy dźwiękach piosenki ,, Jesteśmy  Polką  i  Polakiem ''.   Wszystkie kreacje były wyjątkowe i oryginalne. Rodzice wykazali się ogromną kreatywnością w doborze strojów, za co serdecznie dziękujemy. Na zakończenie przedszkolaki wzięły udział we wspólnych zabawach w biało - czerwonych barwach, przy których bawili się wspaniale.