DZIEŃ KROPKI U MISIAKÓW I SŁONECZEK

Utworzono: 17-09-2022

Kropka - Biblioteczka-apteczka

Tego jeszcze nie było !!! W  czwartek 15 września grupa  MISIAKÓW  i  SŁONECZEK  wyglądała, jakby przeżyła inwazję kolorowych biedronek. W tym wyjątkowym dniu dzieci  przyszły do przedszkola w cudownych nastrojach i już od rana było baaaaardzo kropkowo. Tajemnica tego nietypowego święta wyjaśniła się podczas wysłuchania opowiadania o kropce, która zmieniła świat małej Vashti i która dzięki kropce uwierzyła w siebie, we własne możliwości i stała się wielką kropkową artystką. Mała Vasthi pokazała przedszkolakom, że każde ich działanie ma wielką wartość i może być początkiem wyjątkowej przygody. Oczywiście tego dnia nie zabrakło również kropkowych atrakcji!!! Dzieci uczestniczyły w zabawach ruchowych i konkursach, rozwiązywały zagadki, śpiewały piosenki, tańczyły oraz wykonały kropkowe dzieła, które zdobią salę przedszkolną.

Oj, śmiechu było co niemiara w tę kropkowy  czwartek - ale o to właśnie chodziło, żeby ten dzień był inny od wszystkich.