DZIEŃ FOTOGRAFII U KRASNOLUDKÓW

Utworzono: 17-04-2023

Od tych zdjęć zaczęła się historia fotografii [galeria]

W  piątek 14  kwietnia  KRASNOLUDKI  gościły  artystkę - Panią  Beatę  Mrozewską,  mamę  Leona. która  opowiedziała  dzieciom  o  swojej  wielkiej  pasji,  jaką  jest  fotografia.  Starszaki  miały  okazję  zobaczyć  różne  aparaty  fotograficzne,  zarówno  te  współczesne,  jak  i  zabytkowe oraz wysłuchać o  występujących  między  nimi  podobieństwach  i  różnicach, a  także o sposobie  wykonywania  zdjęć  dawniej  i  dziś.  Dzieci  bardzo  chętnie  słuchały  opowieści Pani  fotograf.  Miały  również  możliwości  pozowania  do  zdjęć  oraz  do  samodzielnego  wykonania  zdjęcia  swojej  koleżance  lub  koledze.  Były  to  bardzo  interesujące  warsztaty  fotograficzne  dla  przedszkolaków.

Dziękujemy  Pani  Beacie  Mrozewskiej  za  tak  ciekawe  dla  wszystkich  spotkanie. 

DZIEŃ FOTOGRAFII U KRASNOLUDKÓW grafika
DZIEŃ FOTOGRAFII U KRASNOLUDKÓW grafika
DZIEŃ FOTOGRAFII U KRASNOLUDKÓW grafika
DZIEŃ FOTOGRAFII U KRASNOLUDKÓW grafika
DZIEŃ FOTOGRAFII U KRASNOLUDKÓW grafika
DZIEŃ FOTOGRAFII U KRASNOLUDKÓW grafika
DZIEŃ FOTOGRAFII U KRASNOLUDKÓW grafika
DZIEŃ FOTOGRAFII U KRASNOLUDKÓW grafika
DZIEŃ FOTOGRAFII U KRASNOLUDKÓW grafika
DZIEŃ FOTOGRAFII U KRASNOLUDKÓW grafika
DZIEŃ FOTOGRAFII U KRASNOLUDKÓW grafika
DZIEŃ FOTOGRAFII U KRASNOLUDKÓW grafika
DZIEŃ FOTOGRAFII U KRASNOLUDKÓW grafika
DZIEŃ FOTOGRAFII U KRASNOLUDKÓW grafika
DZIEŃ FOTOGRAFII U KRASNOLUDKÓW grafika
DZIEŃ FOTOGRAFII U KRASNOLUDKÓW grafika