DZIEŃ DOBREGO SERDUSZKA

Utworzono: 14-02-2018

WALENTYNKI,WALENTYNKI-ŚWIĘTO CHŁOPCA I DZIEWCZYNKI

,, Mam serduszko, wielkie serce, spójrz jakie czerwone. Kogo kocham, kogo lubię, podam w jego stronę. ''

Walentynkowy Dzień w Przedszkolu- to rozbrzmiewające od samego rana piosenki o miłości, czerwone stroje i wiszącewszędzie czerwone serduszka.

W tym dniu wszystkie dzieci oraz panie w przedszkolu zostały obdarowane serduszkami - symbolem miłości i przyjaźni. Były zabawy, konkursy, tańce, w których na różne sposoby dzieci przekazywały sobie gesty przyjaźni i radości. W tym dniu nie zabrakło również zdrowych przekąsek, soków owocowych, ciasteczek w kształcie serduszek oraz walentynkowo - urodzinowego tortu przyniesionego przez Dorianka.

Było bardzo miło, wesoło i bardzo czerwono !!!

Z OKAZJI WALENTYNEK ŻYCZYMY WSZYSTKIM DUŻO RADOŚCI I MIŁOŚCI, BY UŚMIECH PRZEZ CAŁY DZIEŃ GOŚCIŁ ...