CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM

Utworzono: 24-11-2012

444 CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM 444

WSZYSCY CHCEMY, ABY NASZE DZIECI WYROSŁY NA MĄDRYCH, DOBRYCH I SZCZĘŚLIWYCH LUDZI. JEST NA TO SPOSÓB - CZYTAJMY DZIECIOM !

Włączając się do akcji ,, Cała Polska czyta dzieciom \'\' nie tylko nauczycielki codziennie dzieciom czytają, ale angażują w to równieżinne osoby. Ostatnio gościła w grupie Biedronek uczennica z gimnazjum - Patrycja Górecka, która zobowiązała się czytać dzieciom w każdy wtorek. Ciekawy dobór książki sprawił wielką radość naszym przedszkolakom.

Książki są bowiem źródłem niewyczerpanych wrażeń, przeżyć i wzruszeń. Uczą mowy ojczystej, wzbogacają słownik dziecka, rozwijają zainteresowania, pomagają dzieciom w wieku przedszkolnym w przyswajaniu pewnych treści programowych.

DRODZY RODZICE WŁĄCZCIE SIĘ DO KAMPANII - czytajcie swoim dzieciom codziennie przynajmniej 20 minut, a unikniecie wielu problemów związanych z ich wychowaniem.

CAŁA  POLSKA  CZYTA  DZIECIOM grafika
CAŁA  POLSKA  CZYTA  DZIECIOM grafika
CAŁA  POLSKA  CZYTA  DZIECIOM grafika