BIBLIOTEKA NA ŻABKI I BIEDRONKI CZEKA

Utworzono: 25-11-2023

Elfy | Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim

,, Książka - nierozdzielny  towarzysz, przyjaciel  bez  interesu,  domownik  bez  naprzykrzania ''

Wszyscy zdajemy sobie sprawę, jak bardzo ważnym w rozwoju dziecka jest rozbudzanie zainteresowania książką. Cenne informacje, które zdobywamy poprzez czytanie książek są nieocenione - to kopalnia wiedzy. Dlatego w środę  22 listopada  ŻABKI  i  BIEDRONKI  postanowiły odwiedzić Miejską Bibliotekę Publiczną.

Było to  bardzo  ciekawe  spotkanie,  tym  bardziej, że dla zdecydowanej większości  przedszkolaków  była to pierwsza wizyta wśród tylu książek,  ale  na  pewno  nie ostatnia.  W bibliotece przywitała dzieci Pani Marcelinka i  Pani  Bożenka - bibliotekarki i zaprosiły do zwiedzenia. Wędrując między półkami pełnymi książek opowiadały o tym, jak należy się w takim miejscu zachować oraz co należy zrobić, aby stać się czytelnikiem biblioteki. Następnie dzieci wzięły aktywny udział w zajęciach edukacyjnych oczywiście -  z  książkami  w  roli  głównej oraz  zwiedziły  Smoczą  Jamę.   Było mnóstwo radości i zabawy. 

Przedszkolaki opuściły bibliotekę nie tylko z uśmiechem na twarzy, ale przede wszystkim z gorącymi obietnicami ponownych odwiedzin. Jesteśmy pewne, że spotkanie to dzieci będą długo wspominać !!!

  DO  ZOBACZENIA !!!!

BIBLIOTEKA NA ŻABKI I BIEDRONKI CZEKA grafika
BIBLIOTEKA NA ŻABKI I BIEDRONKI CZEKA grafika
BIBLIOTEKA NA ŻABKI I BIEDRONKI CZEKA grafika
BIBLIOTEKA NA ŻABKI I BIEDRONKI CZEKA grafika
BIBLIOTEKA NA ŻABKI I BIEDRONKI CZEKA grafika
BIBLIOTEKA NA ŻABKI I BIEDRONKI CZEKA grafika
BIBLIOTEKA NA ŻABKI I BIEDRONKI CZEKA grafika
BIBLIOTEKA NA ŻABKI I BIEDRONKI CZEKA grafika
BIBLIOTEKA NA ŻABKI I BIEDRONKI CZEKA grafika
BIBLIOTEKA NA ŻABKI I BIEDRONKI CZEKA grafika
BIBLIOTEKA NA ŻABKI I BIEDRONKI CZEKA grafika
BIBLIOTEKA NA ŻABKI I BIEDRONKI CZEKA grafika
BIBLIOTEKA NA ŻABKI I BIEDRONKI CZEKA grafika
BIBLIOTEKA NA ŻABKI I BIEDRONKI CZEKA grafika
BIBLIOTEKA NA ŻABKI I BIEDRONKI CZEKA grafika
BIBLIOTEKA NA ŻABKI I BIEDRONKI CZEKA grafika