BIBLIOTEKA NA MISIAKI CZEKA

Utworzono: 15-11-2019

444 W BAJKOWYM ŚWIECIE BIBLIOTEKI 444

,, Książka to świetna zabawa na pochmurny dzień,

sposób na nudę i poprawę nastroju ''.

Wycieczki do biblioteki zawsze są dla dzieci ogromną frajdą. Nie ma chyba lepszej okazji ku temu, aby ,,zaprzyjaźnić'' się z książką i rozwinąć ich zainteresowania czytelnicze. Dlatego w piątek 15 listopada MISIAKI odwiedziły Miejską Bibliotekę Publiczną.

Przedszkolaki z wielką radością zapoznały się z magicznym dla nich miejscem. Tym bardziej, że dla zdecydowanej większości była to pierwsza wizyta wśród tylu książek. W bibliotece przywitała dzieci Pani Marcelinka - bibliotekarka i zaprosiła do zwiedzenia. Wędrując między półkami pełnymi książek opowiadała o tym, jak należy się w takim miejscu zachować oraz co należy zrobić, aby stać się czytelnikiem biblioteki. Następnie starszaki wzięły aktywny udział w zajęciach edukacyjnych z nietypowymi książkami wydawnictwa ,, Dwie Siostry ''. Było mnóstwo radości i zabawy z książkami pop - up. Dzieciom bardzo spodobała się przygoda z książką w bibliotece, w której można się świetnie bawić i sympatycznie spędzić czas.

Każdy przedszkolak wyszedł z tego magicznego miejsca z uśmiechem na twarzy, a przede wszystkim z obietnicą, że wróci, aby korzystać z bogatej oferty książek dla dzieci.

PANI MARCELINKO - JESTEŚMY BARDZO WDZIĘCZNI, Z PEWNOŚCIĄ JESZCZE PANIĄ ODWIEDZIMY !!!