BANANOWY I CYTRYNOWY DZIEŃ

Utworzono: 21-02-2015

cytryna_i53699.png04d4cb06ed1f0b47048e90f3755f3e4f05f9e32ce24ed731c59d22a795433c23__original.pngBANANOWY I CYTRYNOWY DZIEŃ04d4cb06ed1f0b47048e90f3755f3e4f05f9e32ce24ed731c59d22a795433c23__original.pngcytryna_i53699.png

Piątek 20 lutego był dla wszystkich przedszkolaków DNIEM BANANOWYM I CYTRYNOWYM. Tego dnia w naszym przedszkolu zrobiło się baaaardzo żółto, wesoło i ciepło, tak jak pogoda za oknem, która rozpieszczała dosłownie wszystkich. Z tej okazji dzieci przyniosły z domu głównych bohaterów dzisiejszej zabawy - banana i cytrynę : duże, małe, grube, chude, proste, zakrzywione. Jedno miały wspólne - były absolutnie żółte. A wszystkie jedynkowe przedszkolaki bardzo lubią żółte owoce.

W tym wyjątkowym dniu nie zabrakło żółtych atrakcji!!! Dzień był pełen niespodzianek. Dzieci uczestniczyły w wielu zabawach ruchowych i konkursach, rozwiązywały zagadki słowne i obrazkowe, a także dotykowe i smakowe, śpiewały piosenki oraz tańczyły. Z wielką ochotą układały na talerzykach obrazki z kawałków zdrowego banana, które następnie zostały zjedzone przez dzieci z wielkim apetytem. Zakończeniem wesołej zabawy był oczywiście wyciśnięty przez dzieci pyszny soczek cytrynowy z odrobiną miodu oraz ciasteczka bananowe z płatkami owsianymi i z bakaliami, upieczone przez grupę Misiaków, które wszystkim bardzo smakowały.

cytryna_i53699.png cytryna_i53699.png cytryna_i53699.png cytryna_i53699.png cytryna_i53699.png cytryna_i53699.png cytryna_i53699.png cytryna_i53699.png cytryna_i53699.png cytryna_i53699.png cytryna_i53699.png cytryna_i53699.png

CAŁY DZIEŃ BYŁ WESOŁY I RADOSNY I TEGO ŻYCZYMY WSZYSTKIM DZIECIOM, ABY UŚMIECH GOŚCIŁ NA ICH TWARZACH KAŻDEGO DNIA.

BANANOWY I CYTRYNOWY DZIEŃ grafika
BANANOWY I CYTRYNOWY DZIEŃ grafika
BANANOWY I CYTRYNOWY DZIEŃ grafika
BANANOWY I CYTRYNOWY DZIEŃ grafika
BANANOWY I CYTRYNOWY DZIEŃ grafika
BANANOWY I CYTRYNOWY DZIEŃ grafika
BANANOWY I CYTRYNOWY DZIEŃ grafika
BANANOWY I CYTRYNOWY DZIEŃ grafika
BANANOWY I CYTRYNOWY DZIEŃ grafika
BANANOWY I CYTRYNOWY DZIEŃ grafika
BANANOWY I CYTRYNOWY DZIEŃ grafika
BANANOWY I CYTRYNOWY DZIEŃ grafika
BANANOWY I CYTRYNOWY DZIEŃ grafika
BANANOWY I CYTRYNOWY DZIEŃ grafika
BANANOWY I CYTRYNOWY DZIEŃ grafika
BANANOWY I CYTRYNOWY DZIEŃ grafika
BANANOWY I CYTRYNOWY DZIEŃ grafika
BANANOWY I CYTRYNOWY DZIEŃ grafika
BANANOWY I CYTRYNOWY DZIEŃ grafika
BANANOWY I CYTRYNOWY DZIEŃ grafika
BANANOWY I CYTRYNOWY DZIEŃ grafika
BANANOWY I CYTRYNOWY DZIEŃ grafika
BANANOWY I CYTRYNOWY DZIEŃ grafika
BANANOWY I CYTRYNOWY DZIEŃ grafika
BANANOWY I CYTRYNOWY DZIEŃ grafika
BANANOWY I CYTRYNOWY DZIEŃ grafika
BANANOWY I CYTRYNOWY DZIEŃ grafika
BANANOWY I CYTRYNOWY DZIEŃ grafika
BANANOWY I CYTRYNOWY DZIEŃ grafika
BANANOWY I CYTRYNOWY DZIEŃ grafika
BANANOWY I CYTRYNOWY DZIEŃ grafika
BANANOWY I CYTRYNOWY DZIEŃ grafika
BANANOWY I CYTRYNOWY DZIEŃ grafika
BANANOWY I CYTRYNOWY DZIEŃ grafika
BANANOWY I CYTRYNOWY DZIEŃ grafika
BANANOWY I CYTRYNOWY DZIEŃ grafika
BANANOWY I CYTRYNOWY DZIEŃ grafika
BANANOWY I CYTRYNOWY DZIEŃ grafika
BANANOWY I CYTRYNOWY DZIEŃ grafika
BANANOWY I CYTRYNOWY DZIEŃ grafika
BANANOWY I CYTRYNOWY DZIEŃ grafika
BANANOWY I CYTRYNOWY DZIEŃ grafika
BANANOWY I CYTRYNOWY DZIEŃ grafika
BANANOWY I CYTRYNOWY DZIEŃ grafika
BANANOWY I CYTRYNOWY DZIEŃ grafika
BANANOWY I CYTRYNOWY DZIEŃ grafika
BANANOWY I CYTRYNOWY DZIEŃ grafika
BANANOWY I CYTRYNOWY DZIEŃ grafika
BANANOWY I CYTRYNOWY DZIEŃ grafika
BANANOWY I CYTRYNOWY DZIEŃ grafika
BANANOWY I CYTRYNOWY DZIEŃ grafika
BANANOWY I CYTRYNOWY DZIEŃ grafika
BANANOWY I CYTRYNOWY DZIEŃ grafika
BANANOWY I CYTRYNOWY DZIEŃ grafika
BANANOWY I CYTRYNOWY DZIEŃ grafika