BAL WALENTYNKOWY

Utworzono: 20-02-2012

JJJ CHARYTATYWNY BAL WALENTYNKOWY JJJ

We wtorek 14 lutego po raz trzeci odbył się w przedszkolu CHARYTATYWNY BAL WALENTYNKOWY, który miał na celu pozyskanie środków finansowych na zakup sprzętu RTV dla dzieci . W organizację balu zaangażowali się wszyscy pracownicy przedszkola oraz rodzice.

O godzinie siedemnastej, w odświętnie udekorowanychserduszkami salach, zebrali się rodzice wraz ze swoimi pociechami. Były pyszne ciasta upieczone przez nasze panie kuchareczki, owoce i różnego rodzaju słodycze. Do ciasta serwowano zimne napoje, herbatę oraz kawę. A oprawę muzyczną powierzono Panu Gromadzkiemu, który spisał się znakomicie.

W programie były zabawy integracyjne przy muzyce, poprowadzone przezanimatorów, którzy w bardzo ciekawy sposób zachęcali dzieci i rodziców do czynnego udziału w imprezie. Sprawiło to wszystkim wiele radości i pozwolilło na bliższe poznanie się wszystkich uczestników. Prawdziwą atrakcją była aukcja przedmiotów zebranych przez darczyńców. Nie sposób wymienić wszystkich przedmiotów ofiarowanych na aukcje. Szczególnie piękne były serduszka wykonane przez samych przedszkolaków. Aukcja przebiegała bardzo sprawnie, a prowadzący szybko i udanie licytowali. Sama licytacja była bardzo zażarta i padały naprawdę wysokie kwoty.

Wszyscy bawili się świetnie, a założony cel został zrealizowany. Zebraliśmy kwotę1103 złotych, które zostaną przeznaczone na doposażenie placówki w sprzęt RTV.

DZIEKUJEMY WSZYSTKIM UCZESTNIKOM BALU WALENTYNKOWEGO ZA HUMORI DOBRĄ ZABAWĘ ORAZ SPONSOROM, KTÓRZY PRZYCZYNILI SIĘ DO TEGO, ŻE MOGLIŚMY POZYSKAĆ W TEN SPOSÓB PIENIĄDZE.

BAL  WALENTYNKOWY grafika