BABCIA I DZIADEK GOŚCIEM W PRZEDSZKOLU

Utworzono: 09-01-2020

45812bb380e94eb8acc904233b3bb0b1_p_400.png STO LAT DLA BABCI I DZIADKA45812bb380e94eb8acc904233b3bb0b1_p_400.png

bid.jpg

Pod takim hasłem w dniu 8 i 9 stycznia odbywały się w przedszkolu niezwykle gorące spotkania wnucząt ze swoimi dziadkami i babciami dla uczczenia Ich Święta. Z tej okazji nasze przedszkolaki przygotowały wspaniałe, pełne miłości i wdzięczności programy artystyczne. Wnuczęta śpiewały piosenki, grały na instrumentach, tańczyły i recytowały okolicznościowe wiersze.

Uwielbiam, gdy czytacie mi książeczki,

lub, gdy opowiadacie mi bajeczki.

Lubię, gdy na kolanach mnie sadzacie

i na każdą psotę zawsze się zgadzacie.

Lubię, gdy uśmiechacie się do mnie,

po prostu KOCHAM WAS ogromnie !

Najbliżsi z wielką serdecznością i dumą, a niekiedy nawet z łzą wzruszenia w oku przypatrywali się popisom swoich wnucząt. Liczne elementy humorystyczne wierszyków wzbudzały żywe reakcje wśród dziadków. Po występach dziecizłożyły życzenia i wręczyły własnoręcznie wykonane na zajęciach w przedszkolu - upominki. Potem babcie i dziadkowie zostali zaproszeni do wspólnego biesiadowania, tańca, śpiewu i różnych zabaw.

TO BYŁY NAPRAWDĘ WYJĄTKOWE DWA DNI, PEŁNE UŚMIECHU, RADOŚCI, WZRUSZENIA I PODZIWU.SZCZĘŚLIWE I ROZPROMIENIONETWARZE BABĆ I DZIADKÓWPO RAZ KOLEJNY UKAZAŁY NAM - NAUCZYCIELOM, ŻE NASZA PRACA JEST BARDZO POTRZEBNA, A DZIECI TO NASZ WSPÓLNY SKARB.