BABCIA I DZIADEK GOŚCIEM W PRZEDSZKOLU

Utworzono: 18-01-2023

45812bb380e94eb8acc904233b3bb0b1_p_400.png STO  LAT  DL A BABCI  I  DZIADKA45812bb380e94eb8acc904233b3bb0b1_p_400.png

 bid.jpg

 

 

Pod takim hasłem w dniach  od  11 do  13 stycznia odbywały się w przedszkolu niezwykle gorące spotkania wnucząt ze swoimi dziadkami i babciami dla uczczenia Ich Święta. Z tej okazji nasze przedszkolaki przygotowały wspaniałe, pełne miłości i wdzięczności programy artystyczne. Wnuczęta śpiewały piosenki, grały na instrumentach, tańczyły i recytowały okolicznościowe wiersze.

Uwielbiam, gdy czytacie mi książeczki,

lub, gdy opowiadacie mi bajeczki.

Lubię, gdy na kolanach mnie sadzacie

i na każdą psotę zawsze się zgadzacie.

Lubię, gdy uśmiechacie się do mnie,

po prostu KOCHAM WAS ogromnie !

Najbliżsi z wielką serdecznością i dumą, a niekiedy nawet z łzą wzruszenia w oku przypatrywali się popisom swoich wnucząt. Liczne elementy humorystyczne wierszyków wzbudzały żywe reakcje wśród dziadków. Po występach dzieci złożyły życzenia i wręczyły własnoręcznie wykonane na zajęciach w przedszkolu - upominki. 

TO  BYŁY  NAPRAWDĘ  WYJĄTKOWE  TRZY  DNI, PEŁNE UŚMIECHU, RADOŚCI, WZRUSZENIA  I  PODZIWU.  SZCZĘŚLIWE I  ROZPROMIENIONE  TWARZE  BABĆ  I DZIADKÓW  PO  RAZ  KOLEJNY UKAZAŁY NAM - NAUCZYCIELOM, ŻE NASZA  PRACA  JEST  BARDZO  POTRZEBNA,  A  DZIECI  TO  NASZ  WSPÓLNY SKARB.