APEL Z OKAZJI NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI

Utworzono: 11-11-2023

Znalezione obrazy dla zapytania symbole narodowe grafika JESTEŚMY POLAKAMIZnalezione obrazy dla zapytania symbole narodowe grafika

 

W  piątek 10  listopada odbył się uroczysty apel z okazji 105 rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Był to wyraz szacunku złożony przez nasze przedszkole dla minionych pokoleń walczących o wolną Ojczyznę. Z tej okazji wszystkie dzieci ubrane w odświętne stroje zebrały się na werandzie, aby uroczyście świętować ten wyjątkowy dla Polaków dzień. Podczas uroczystego apelu wszyscy zebrani dumnie i przyjmując właściwą postawę ,,na baczność '', wspólnie odśpiewali 4 zwrotki Hymnu Polski. Po wspólnym odśpiewaniu Mazurka Dąbrowskiego dzieci recytowały wiersze i śpiewały piosenki o tematyce patriotycznej.
POLSKA to nasza OJCZYZNA, kraj w którym żyjemy i jego historię trzeba przekazywać dzieciom od najmłodszych lat. A takie rocznice są ku temu najlepszą okazją. Po apelu przy piosence ,, Jesteśmy Polką i Polakiem '' wszystkie przedszkolaki wyjechał pociągami do swoich sal.

APEL Z OKAZJI NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI grafika
APEL Z OKAZJI NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI grafika
APEL Z OKAZJI NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI grafika
APEL Z OKAZJI NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI grafika
APEL Z OKAZJI NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI grafika
APEL Z OKAZJI NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI grafika
APEL Z OKAZJI NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI grafika
APEL Z OKAZJI NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI grafika
APEL Z OKAZJI NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI grafika
APEL Z OKAZJI NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI grafika
APEL Z OKAZJI NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI grafika
APEL Z OKAZJI NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI grafika
APEL Z OKAZJI NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI grafika
APEL Z OKAZJI NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI grafika
APEL Z OKAZJI NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI grafika
APEL Z OKAZJI NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI grafika
APEL Z OKAZJI NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI grafika
APEL Z OKAZJI NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI grafika
APEL Z OKAZJI NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI grafika
APEL Z OKAZJI NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI grafika