ANDRZEJKOWY BAL CHARYTATYWNY

Utworzono: 30-11-2010

ANDRZEJKOWY BAL CHARYTATYWNY

Wczwartek 25 listopada po razdrugi odbył się w przedszkolu CHARYTATYWNY BAL ANDRZEJKOWY, który miał na celu pozyskanie środków na rozbudowę sali gimnastycznej. W organizację balu zaangażowali się wszyscy pracownicy przedszkola oraz rodzice.

O godzinie siedemnastej, w odświętnie udekorowanych salach, zebrali się rodzice wraz ze swoimi pociechami. Były pyszne ciasta upieczone przez nasze panie kuchareczki, owoce i różnego rodzaju słodycze. Do ciasta serwowano zimne napoje, herbatę oraz kawę. A oprawę muzyczną powierzono Panu Gromadzkiemu i Panu Klejsie, którzy spisali się znakomicie.

W programie były wróżby andrzejkowe, konkursy i zabawy przy muzyce, które sprawiły wszystkim wiele radości i pozwolilły na bliższe poznanie się wszystkich uczestników. Prawdziwą atrakcją była aukcja przedmiotów zebranych przez darczyńców. Nie sposób wymienić wszystkich przedmiotów ofiarowanych na aukcje. Szczególnie piękne były prace plastyczne wykonane przez samych przedszkolaków. Aukcja przebiegała bardzo sprawnie. Prowadzące PaniCieszyńska i Pani Świtka szybko i udanie licytowały. Sama licytacja była bardzo zażarta i padały naprawdę wysokie kwoty.

Wszyscy bawili się świetnie, a założony cel został zrealizowany. Zebraliśmy kwotę3.080 złotych, która pomoże placówce w rozbudowie sali gimnastycznej.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom Balu Anrzejkowego oraz sponsorom, którzy przyczynili sie do tego, że mogliśmy pozyskać w ten sposób pieniądze, które przeznaczymy na rozbudowę sali gimnastycznej w naszym przedszkolu.

ANDRZEJKOWY BAL CHARYTATYWNY grafika
ANDRZEJKOWY BAL CHARYTATYWNY grafika
ANDRZEJKOWY BAL CHARYTATYWNY grafika
ANDRZEJKOWY BAL CHARYTATYWNY grafika
ANDRZEJKOWY BAL CHARYTATYWNY grafika
ANDRZEJKOWY BAL CHARYTATYWNY grafika
ANDRZEJKOWY BAL CHARYTATYWNY grafika
ANDRZEJKOWY BAL CHARYTATYWNY grafika
ANDRZEJKOWY BAL CHARYTATYWNY grafika
ANDRZEJKOWY BAL CHARYTATYWNY grafika
ANDRZEJKOWY BAL CHARYTATYWNY grafika
ANDRZEJKOWY BAL CHARYTATYWNY grafika
ANDRZEJKOWY BAL CHARYTATYWNY grafika
ANDRZEJKOWY BAL CHARYTATYWNY grafika
ANDRZEJKOWY BAL CHARYTATYWNY grafika
ANDRZEJKOWY BAL CHARYTATYWNY grafika
ANDRZEJKOWY BAL CHARYTATYWNY grafika
ANDRZEJKOWY BAL CHARYTATYWNY grafika
ANDRZEJKOWY BAL CHARYTATYWNY grafika
ANDRZEJKOWY BAL CHARYTATYWNY grafika
ANDRZEJKOWY BAL CHARYTATYWNY grafika
ANDRZEJKOWY BAL CHARYTATYWNY grafika